Haber

‘Arkadaşımın Sevgilisiyle Aşkım Var’ Diyen Melisa Döngel’e Tuğba Ekinci’den Sert Sözler

Oyuncu Melisa Döngel, geçtiğimiz aylarda Eser Yenenler’in YouTube kanalına katılarak, “Arkadaşımın sevgilisiyle aşk yaşayabilirim” demişti. Bu itiraf, görenlere ‘artık yok’ dedirtti. Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda magazin muhabirleriyle röportaj yapan Tuğba Ekinci, bu açıklamalarından dolayı Melisa Döngel’i sert sözlerle eleştirdi.?

Tuğba Ekinci yaptığı her açıklamayla, paylaştığı her pozla ve keskin diliyle sıklıkla gündeme gelen ünlü isimlerden biri.

Son dönemde magazin olaylarına dair düşünceleriyle gündeme gelen şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda köpeğiyle görüntülendi.

Magazin muhabirleriyle sohbet eden Tuğba Ekinci, açıklamalarıyla yeniden gündem oldu. Son dönemdeki estetik ameliyat haberlerine değinen Ekinci, “Türkiye’nin estetik ameliyatsız en güzel kadınıyım” diyerek diğer ünlüleri de eleştirdi.

Ayrıca ünlü müzisyen, birkaç ay önce katıldığı programda Melisa Döngel’in açıklamalarını sert sözlerle eleştirmişti.

Eser Yenenler’in Youtube kanalına konuk olan Melisa Döngel hatırlarsanız “Arkadaşınızın sevgilisine aşık olur muydunuz?” sorusuna “Hayır demeyeceğim” diyerek tepki gösterdi;

‘Bak arkadaşımın kız arkadaşı, hoşuma gidiyor, hoşuma gidiyor, asla ‘Yapmayacağım’ demem. “Ama yani yapmamaya çalışıyorum, dikkat ediyorum” dedi.

Gazetecilerin Melisa Döngel’in sözlerini hatırlattığı Ekinci, “Arkadaşımın sevgilisine bakmam. Bakanın beynini dağıtırım” dedi. Döngel’i şöyle eleştirdi;

‘Arkadaşımın kız arkadaşına bakmam. Bakanın da beynini uçuracağım. Beynini uçurmadılar, henüz rastlamadı. Çok utanç verici şeyler. “Sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma” yorumunu yaptı.

O anlar;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu