Yaşam

Derya’ya Yasak Aşkını İtiraf Eden Kadından Üçlü İlişki Müge Anlı ve Esra Erol’a Bu Hafta Olanlar

Tatlı Sert’in geçtiğimiz hafta Müge Anlı, Esra Erol’la ve Terk’le Didem Arslan Yılmaz’la yaptığı programlarda yer alan çarpıcı olayları sizler için derledik. Bakalım bu hafta bizi hangi hikayeler şok etti?

Günlerdir her detayıyla bizi şoke eden Selim Yalçınkaya cinayetinden ve Derya’nın üçlü itirafından bahsediyorduk. ancak bir süre sonra bu olay programa dahil edilmedi. Sosyal medyada Derya’nın yayına çıkmaması üzerine tartışma çıktı.

Geçen yıl Esra Erol’a “Eşim çocuğumu göstermiyor” diye başvuran Yeşim, ayrılmayı kabul ederek, dindar eşi ile birlikte yaşadığı Ayfer’in resmi nikahının canlı yapılmasına razı oldu. Bir yıl sonra Nergiz isimli bir hanım hem kendi kızının hem de eniştesinin kızının Erdi tarafından kaçırıldığını iddia etti. Eski eşi Yeşim, Erdi’nin bütün eşleriyle aynı evde yaşama planı olduğunu söyledi!

Tatlı Sert programına Müge Anlı ile gelen Derya ve Taner Bar çifti, kuzeniyle kaçan kızları Gülsüm’e kavuşmak için Müge Anlı’dan yardım istedi. Bugün hem 18 yaşındaki Gülsüm hem de kaçtığı kuzeni Kadir stüdyoya geldi. Kadir’in açıklamalarının ardından anne Derya, canlı yayında kendini tutamayıp ayakkabılarını fırlattı.

Terk programına Didem Arslan Yılmaz ile birlikte gelen Rukiye, geçtiğimiz günlerde karı kocanın birlikte olduğunu iddia etmişti. Daha sonra Rukiye hakkında ağzınızı açık bırakacak iddialar ortaya atıldı. Rukiye canlı yayında yasak aşkını itiraf etti.

Müge Anlı’ya katılan acılı baba, eşi ve kızının öğretmenler tarafından dolandırıldığını savundu. Bu öğretmenin yazdığı muskalarla gelen ve 16 yaşındaki kızının 70 yaşındaki öğretmen tarafından kaçırıldığını iddia eden baba, muska kağıdının cips paketi olduğunu yayında Müge Anlı’dan öğrendi!

15 yaşındaki çocuğu ve 4 çocuğunu bırakıp kaçan Gülizar hakkında canlı yayında çıkan bir haber herkesi şaşırttı. Gülizar’la ilgili haberi duyunca şok oldu. Nereye gideceği henüz belli olmayan Gülizar ile ilgili canlı yayında neler yaşandı?

Müge Anlı ve Tatlı Sert programında kızının 70 yaşındaki muhbir Kahraman’a kaçtığını anlatan baba, bugün 18 yaşındaki kızı Ayşenur ile bir araya geldi. Program ilerlerken Müge Anlı, hem Ayşenur’un itirafları hem de yayına katılanların akıl almaz suçlamaları karşısında şok olurken, sözde öğretmen Kahraman canlı yayında gözaltına alındı!

Günlerdir kayıp olan kardeşi için Müge Anlı’ya katılan Aynure Hanım, kardeşi Elnare Kızmaz’ın kocasından şüphelendiğini iddia etti. Canlı yayında Müge Anlı, Elnare Kızmaz’ın köydeki erkekler tarafından tecavüze uğradığını duyurdu.

Esra Erol’a katılan 51 yaşındaki Ramazan Ulusoy, kendisinden 30 yaş küçük olan 22 yaşındaki eşi Bengüsu Ulusoy’un çocuklarıyla birlikte kaybolduğunu söyledi. Kısa sürede bulunan Bengüsu’nun canlı yayında anlattıkları kanımızı dondurdu.

Nergiz Çağlak, kızı Gamze’nin Erdi isimli kişi tarafından zorla gözaltına alındığını iddia eden Esra Erol’a konuk oldu. Kızı evli bir adamla kaçtığı için oldukça gergin olan Nergiz Hanım son bölümde öfke patlaması yaşadı. Erdi’nin rahat tavrına sinirlenen Esra Erol da çılgına döndü.

Müge Anlı’da iki gündür kayıp olan Elnare Kızmaz’ın tedavisi sürüyor. Köylüler tarafından tecavüze uğradığı ortaya çıkan Elnare’nin yaşadıkları kan dondurdu. Görüntüler, itiraflar ve ortaya çıkan detaylar hayretler içinde bıraktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu