Haber

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kırsal Alanlara Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 16 ilçede kırsala büyük önem verirken, mahalle sakinlerinin talebi üzerine Pınarbaşı ve Bünyan kırsalına da çoban ve taziye evi yaptırdı.

Kilitli parke çalışmalarından çocuk parkları ve halı sahalara, sosyal tesislerden sıcak asfalta, yol yapım ve tarım faaliyetlerine kadar 16 ilçede bakir alan kalmaması için çaba sarf eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kırsal kesimde yaşayanların taleplerini de yerine getiriyor. bu bağlam. Büyükşehir Belediyesi Köy Hizmetleri Daire Başkanlığı, mahalle sakinlerinin talebi üzerine Pınarbaşı ve Bünyan’daki kırsal alanlara çoban ve taziye evi yaptırdı. Bünyan ilçesine bağlı Ekinciler Mahallesi ile Pınarbaşı ilçesine bağlı Dilciler Mahallesi’ne gelen ve kalacak yeri olmayan vatandaşlar için cenazelerde taziye evi olarak kullanılmak üzere çoban ve taziye evini hizmete açan Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi, 16 ilçede mahalle sakinlerinin konforunu artırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

En ücra mahallelere bile hizmet veren ekipler, kırsal mahallelerde minare imalatı, camilerde çatı tamiri ve halı yenileme, istinat duvarı imalatı, kilim imalatı gibi imalat, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. çoban ve taziye evleri, öğrencisiz okulların sosyal tesislere dönüştürülmesi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu