Yaşam

Sarhoşken Canlı Yayına Başlayan Serdar Ortaç’a Lanet Oldu!

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Serdar Ortaç, son dönemde sosyal medya platformlarında da gündem oluyor. Ancak bu kez gündem maddesi müzik mesleği değil, canlı yayın sırasındaki davranışları oldu. Sarhoş bir halde canlı yayına başlayan Serdar Ortaç, küfürlere maruz kaldı. Detaylar burada;

Tekrar aşık oldu

Türk Popunun en çapkın adamlarından biri olarak bilinen ünlü pop şarkıcısı, yıllardır aşk hayatındaki olaylarla gündemde. Bir dönemin playboy’u olarak anılan ünlü isim, 2014 yılında Chloe Loughnan ile evlendi. Evlendikten sonra bambaşka bir insana dönüşen pop şarkıcısının, kumar bağımlılığının yeniden başlamasıyla tüm düzeni altüst oldu ve evlilikleri de sona erdi. eşinin bu davranışından dolayı çocuk istememesi nedeniyle evliliği 2019 yılında sona erdi. Boşandıktan sonra müzisyen Seçil Gür’e aşık oldu ancak bir buçuk yıl süren bu ilişki inişli çıkışlı bir dönemin ardından tamamen sona erdi. Aşkta asla gülümsemeyen ünlü isim, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen’e aşık olduğunu duyurmuştu.

Sosyal Medyada Patlama: Serdar Ortaç’ın Sarhoş Canlı Yayını!

Serdar Ortaç’ın geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığı sırada alkollü olduğu ve bazı iddialı konuşmalar yaptığı görüldü. Ünlü müzisyenin bu beklenmedik hareketi takipçilerini şaşkına çevirdi ve birçok kişi tarafından eleştiriye konu oldu.

Sarhoşken Canlı Yayına Başlayan Serdar Ortaç’a Lanet Oldu!

Dün akşam TikTok’ta canlı yayın yapan Serdar Ortaç, söylediği sözlerle herkesi şaşırttı. Konuşmakta güçlük çeken ve alkollü olduğu anlaşılan ünlü müzisyenin, “Bu ülkeye Recep Tayyip Erdoğan gibi bir adam bulun, ben ömür boyu sessiz kalacağım” demesinin ardından açıklama yaptı. “Siktir et Tarkan, sen siyaseti Tarkan’ın siki mi sanıyorsun” dedikten sonra evinde çalışan kadın müdahale ederek yayının kapatılmasını sağladı.

İddialar havada uçuşuyor

Ortaç’ın canlı yayın sırasında söylediği sözler sosyal medyada hızla yayıldı ve büyük yankı uyandırdı. Ancak bu iddiaların gerçeği yansıtıp yansıtmadığı henüz netlik kazanmadı. Bazıları müzisyenin alkolün etkisi altında olduğunu ve kontrolsüz konuştuğunu düşünürken, bazıları da bu durumun Ortaç’ın özel hayatında yaşadığı gerginliklerden kaynaklanabileceğini iddia ediyor.

Sosyal medyada gündem olan bu olayın ardından Serdar Ortaç veya temsilcilerinden herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak birçok kişi Ortaç’ın bu olayı açıklığa kavuşturacağına ve durumun beklendiği gibi olmadığına inanıyor.

Gündemden Düşmüyor

Son dönemde canlı yayınları ve canlı yayınlarda küfürleriyle gündeme gelen ismin bu gafları, derginin gündemini daha da meşgul edecek gibi görünüyor. Ortaç’ın konuyla ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı büyük merak konusu. Konuyu yakından takip etmeye ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

habercumayeri.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu