Haber

Trabzon’da fotoşoplu Erdoğan-Demirtaş polemiği

Trabzon’da iki siyasi parti vilayet liderinin toplumsal medyada fotoşoplu görsellerle yaptığı paylaşımlar gündem oldu.

İlk olarak GÜZEL Parti Vilayet Lideri Azmi Kuvvetli, Genel Lider Meral Akşener’in bir partiliye rozet takarken ki manzarasının üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eklendiği montajlı bir fotoğrafı paylaşarak, “Sayın Genel Liderim, o varsa ben yokum” diye yazdı.


MUMCU’DAN YANIT: ERDOĞAN’DAN MI GOCUNDUN?

61saat.com’un haberine nazaran bunun üzerine AK Parti Vilayet Lideri Sezgin Mumcu, birebir görselin üzerine Selahattin Demirtaş’ın eklendiği bir fotoğrafı toplumsal medya hesabından paylaştı. Bu görselle birlikte ÂLÂ Parti Vilayet Lideri Kuvvetli’ye seslenen Mumcu, “Sayın Kuvvetli, HDP Başkanını kahvaltıya davette ben yokum, masa arkası gizli ittifakta ben yokum, yerel seçimlerde gizli HDP ittifakında ben yokum DİYEMEDİN… Ve tüm bu olanlardan gocunmadın da Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan mı gocundun?” dedi.

KUVVETLİ: BAKIN FOTOĞRAFA

Azmi Kuvvetli, AK Partili Mumcu’nun yazdıklarına sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımla yanıt verdi.

Kuvvetli, “Sayın Mumcu; Bir kahvaltı masalıdır anlatıp duruyorsunuz. Olayın aslı şudur: Demirtaş, Genel Başkanımız Sayın Akşener’e sizin yaptığınız üzere yağ yakmak için,”Dışarıda olsam, eşimi alır Meral Hanım’a kahvaltıya giderdim” demiştir. Değerli Genel Liderimiz, “Kan davalıyız” diye karşılık vermiştir. GÜZEL Parti’nin olduğu yerde HDP’nin olması imkansızdır. Sizler, “AK Parti’nin olduğu yerde HDP olamaz” diyebilir misiniz? Diyemezsiniz! Bakın fotoğrafa, daha dün birlikteydiniz. Masanın altında olmayan bir şeyi aramana gerek yok, masanın etrafındakilere bak kimler kimlerle birlikte olduğunu göreceksiniz…” sözlerini kullandı.


(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu