Haber

Yeşilçam’ın Tecavüzcü Coşkun’uydu! 77 yaşındaki Coşkun Gögen bakın şimdi ne yapıyor…

Mafyacı, tecavüzcü, sırıtış…

Yeşilçam’ın namı diğer Tecavüzcü Coşkun’u milyonların hafızasına kazınan bir karakter oldu.

İlk olarak 1972 yılında Asi Gençler filminde canlandırdığı ve kült haline gelen tecavüzcü Coşkun karakterini Coşkun Göğen canlandırmıştır.

Halkın nefretini toplayan Tecavüz Coşkun karakteri günümüze kadar ulaşmıştır. Coşkun Göğen, oyunculuk performansıyla beğeni topladı.

Karanlıkta büyüdüğünü ve bu nedenle kötü roller oynayabildiğini itiraf eden Coşkun Göğen, “Bu roller beni hiç rahatsız etmedi. Hayat bir senaryodur. Film tamamen senaryo çünkü okumadan oynayamazsınız. Ben yazılanların en iyisini yaptım.”ifadelerini kullandı.

Şu anda 77 yaşında olan Coşkun Göğen, zaman zaman merak konusu oluyor. İstanbul’dan ayrılan Gogen, bakın ne yapıyor…

Tecavüzcü Coşkun’un son hali

İstanbul’dan ayrılarak Antalya’ya yerleşen Coşkun Göğen, her şeyin yolunda gittiğini ve hayatından memnun olduğunu söyledi.

Bale öğretmeni Angel ile mutlu bir evliliğe sahip olan oyuncu, işletme ve animasyon sektöründe çalıştığını söyledi.

Gogen, “Oyunculuğun yanı sıra Osmanbey’deki dükkânımda konfeksiyon alanında büyük ilerlemeler kaydettim ancak 1988 yılında işim iflas etti. Ben de Antalya’ya gittim. 7 buçuk aydır evde yaşıyorum. Eşim bale öğretmeye devam ediyor. Kendi evimiz ve pansiyonumuz var. Aç değiliz, susuz değiliz… Yıllarca burada kıyılarda animatör olarak çalıştım. Benim yüzümden bir selfie kuyruğu oluştu.’‘ söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu