Haber

Yol Çalışmalarından Dolayı Trafikte Dikkatli Olmalısınız

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği kesimlerde yavaş araç kullanmak ve trafik işaret ve sinyallerine uymak gerekmektedir.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre İzmir-Çeşme Otoyolu’nun Çeşme yönü 3-6. Saat 12.00’de (Seferihisar-Urla kavşağı) bakım onarım çalışmaları nedeniyle sağ şerit trafiğe kapatıldı. Bu alanda diğer şeritlerden ulaşıma izin verilmektedir.

TEM Otoyolu 0-1. Basın Ekspres bağlantı yolunun Sefaköy-Çobançeşme kavşaklarında yaya üst geçit çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle 22.00-06.00 saatleri arasında sol şeritler yolun her iki yönünde trafiğe kapatılacak.

TAG Otoyolu 7-8 Narlı-Gaziantep Batı kavşakları. Gaziantep Batı Gişesi inşaatı nedeniyle 12.000 kilometrede şerit transferi yapılarak, Gaziantep’ten çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Beyşehir-Isparta yolunun 25-44. Kilometrelerce süren inşaat çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü yapılıyor.

Bozüyük-Eskişehir-Ankara yolunun 27-28. Kartal Alt Geçidi’nde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Eskişehir-Bursa yönünde bazı şeritler trafiğe kapatılırken, diğer şeritlerde ulaşıma izin veriliyor.

Samsun çevre yolunun Ankara, Ordu ve Sinop kavşağında yer alan Yeşilkent Kavşağı’nda düzenleme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve yönlendirmelerine uyması, Ankara’dan Sinop istikametine giden araçların ise Otogar Kavşağı’nı kullanması gerekiyor.

Elazığ-Malatya yolunun 26-27. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Diyarbakır-Mardin yolunun 14-16. Kilometrelerce süren inşaat çalışmaları nedeniyle sağ şerit trafiğe kapatıldı. Bu bölgede ulaşım sol şeritte gerçekleştirilmektedir.

Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 0-74. Kilometrelerce süren araç korkuluk imalat çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun her iki tarafında ulaşım tek şeritte gerçekleştiriliyor.

Çanakkale-Çan yolunun 15-18. Kilometre cinsinden imalat çalışmaları nedeniyle denetimli ulaşıma izin verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu