Haber

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu’nun Hendek Kavşağı-Gümüşova kesiminde üstyapı onarım ve yenileme çalışması yapılacak. Bu nedenle karayolu üzerindeki trafik akışı 21.00-07.00 saatlerinde diğer perondan gidiş-dönüş şeklinde sağlanacak.

TAG Karayolu Nurdağı-Bahçe kavşakları 1-2. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle Adana istikametine şerit transferi yapılıyor. Söz konusu bölgede ulaşım, Gaziantep istikametinden çift taraflı ve denetim altında gerçekleştirilmektedir.

Anadolu Karayolu Kızılcahamam-Kahramankazan kavşakları 17-31. Kilometrelerce süren hendek yapım çalışmaları nedeniyle İstanbul istikametindeki sol şerit trafiğe kapatıldı. Bu bölümde diğer şeritlerden erişime izin verilir.

Artvin-Erzurum yolu 0-38. 13’üncü kilometrede 13 tünelde gerçekleştirilecek elektrik-elektronik sistemlerinin bakım ve onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten saat 17.30’a kadar denetimli olarak devam edecek.

Trabzon-Maçka-Gümüşhane yolunun 27-44. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle tek şeritten denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Kayseri-Pınarbaşı yolu 45-49, Beyşehir-Seydişehir yolu 10-11 ve 22-25. Kilometrelerce ulaşımda üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım yapılıyor.

Vezirköprü-Durağan yolunun 5’inci kilometresindeki heyelan nedeniyle sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

Adıyaman-Kahta-Nissibi yolunun 4-5. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle servis yolundan (Beşpınar Mesire Alanı) kontrollü olarak izin verilmektedir.

Dereli-Şebinkarahisar- Sivas il yolu sonu 0-29. Kilometrelerce yapılan toprak işleri, sanat yapıları ve üst yapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu