Haber

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, yerel seçimlere değinerek, “Teşkilat olarak halkımızın güveni ve desteğiyle bu süreci hep birlikte tamamlayacağız. AK Partimiz ve Cumhurbaşkanımız mutlu tarafta olacaktır. İnşallah halkımız da bu süreçten memnun olacaktır.” kazananlar olun.” söz konusu.

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 5 yıllık süreçte yaptıkları projeler ve yeni dönemde yapacakları projeler hakkında bilgi verdi. Çamlık Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen etkinlikte basın mensuplarıyla bir araya gelen Köse, ülkenin AK Parti ile reşit olduğunu ve Yozgat’ın da bundan faydalandığını söyledi.

Yozgat’ta bugüne kadar hiçbir belediye başkanının cesaret edemediği büyük bir altyapı projesini hayata geçirdiklerini belirten Köse, “Başta Sayın Cumhurbaşkanım olmak üzere emeği geçenlerden Allah razı olsun. 5 yıllık süreçte özellikle ilçemizin çevresine hayırlı olsun. Ulu Cami, Millet Bahçesi, köşk, park ve bahçeler, “Yol çalışmaları, iş ve yaşam merkezi, gençlik merkezi ve şefkat evi projelerini üstlendik. Özellikle kimsenin cesaret edemediği, hiçbir belediye başkanının üstlenmek istemediği altyapı projesini başlattık. Bu proje şehrimiz için hem zorunlu hem de sorumluluk gerektiren bir çalışmadır” dedi.

Belediye başkanlığı seçimlerine değinen Köse, tüm belediye başkan adaylarına başarılar dileyerek ortak hedefin Yozgat olduğunu belirtti. Köse, “Seçim sürecinde her siyasi partinin gösterdiği aday rakibimiz değil kardeşimizdir. Elbette siyasi olarak rakibimiz ama onlar da dostumuz, dostumuz. Bu süreci önümüzdeki süreçte tamamlayacağız. en güzel şekilde, incitmeden, incitmeden, onlar da ülkesinin, milletinin, devletinin, milletinin içindir.” “Onlar ‘Ben de varım’ diyerek bu yarışa katıldılar. İnşallah örgüt olarak biz de halkımızın desteği ve desteğiyle bu süreci hep birlikte tamamlayacağız. AK Partimiz ve Cumhurbaşkanımız mutlu tarafta olacaktır. umarım halkımız mutlu ve kazanan olur.” dedi.

AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, Başkan Köse’nin 5 yılda değerli çalışmalara imza attığını, yeni dönemde daha iyi hizmetler sunacağını kaydetti. -YOZGAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu