Haber

Muharrem İnce ile Doğu Perinçek Arasında ‘Tavşan Adayı’ Gerginliği! ‘Erdoğan’ın abisine söyle…’

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in ‘tavşan adayı’ iddialarına Taşra Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’den sert yanıt geldi. İnce sosyal medya hesabından Perinçek’i aradı, ‘Bu büyük sırrı(!) kulağınıza Erdoğan mı fısıldadı? Kardeşin Erdoğan’a söyle, sadece Doğu yetmez, Batı da bir ağız dalaşına girer, eğer bizi biçerse.’ söz konusu.

Seçim tarihi yaklaştıkça siyasetçilerin kullandığı dil sertleşmeye devam ediyor.

Kendi adaylığı için yüz bin imza toplayamayan ve Cumhur İttifakı tarafından reddedilen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, katıldığı bir televizyon programında Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Adayı Muharrem İnce hakkında iddialarda bulundu.

Perinçek, Tayyip Erdoğan muhalefetin oylarını bölsün diye ‘Muharrem İnce’yi destekliyor. İnce oyları bölmek için tavşan adayısöz konusu.

‘Bunlar Amerikan siyasetinde görülen şeyler’

Muharrem İnce’nin dans görüntülerini eleştiren Perinçek, ‘Türkiye’nin sorunlarını dans ederek çözemezsiniz, dans ederek üretim devrimi yapar mısınız? Yazık ki Türkiye’nin politikası bu hale geldi. Bunlar Amerikan siyasetinde görülen şeylerdir.’ sözlerini kullandı.

Perinçek’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalara yanıt veren Muharrem İnce, ‘Bu büyük sırrı(!) kulağınıza Erdoğan mı fısıldadı? Kardeşin Erdoğan’a söyle, sadece Doğu yetmez, Batı da bir ağız dalaşına girer, eğer bizi biçerse.’ sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu